PERYM - vybavení interiérů
PERYM - vybavení interiérůvestavěné skříněshrnovací dveřeshrnovací stěnyžaluzie horizontální a vertikálníplovoucí podlahyklasické otočné dveře
Vybavení interiérů - Tel:777 773 630Vybavení interiérů PERYM

 Garnyže a záclonové tyče  

 
Garnyže

Garnyze Garnyže slouží k zavěšení záclon a závěsů s možností uchycení na strop nebo stěnu. Garnyže jsou vyráběny z kvalitního materiálu podle vámi požadované délky.

Garnyž je osazena kolejničkami z umělé hmoty, která zaručí bezhlučný chod záclony či závěsu. Podle délky garnýže je dodán potřebný počet jezdců, nastavovačů a montážního materiálu dle způsobu montáže(stěna, strop).

Atypické garnýže (rohové, arkýře, truhlíky) jsou vyráběny dle dohody. Na vaše přání Vám vybavíme garnýže systémem MARATHON nebo FLIX, které vám usnadní výměnu záclon.


Záclonové tyče

Záclonové tyče Vyrobeny z kvalitních materiálů, v pestré škále barev, koncovek a jejich kombinací, dle přání zákazníka. Jsme přípraveni vyřešit vaše požadavky.

Délka tyčí:
podle typu max 6m v kuse

Průměry tyčí:
podle typu 16 - 35 mm

Materiál:
dřevo, kov

Barva:
podle typu - bílá, světlá, tmavá, ořech, mahagon, surová, třešeň, borovice, červená, černá, stříbrná, zlatá a mosaz

 
    C 1999 - 2013 PERYM s.r.o. - vestavěné skříně na míru, žaluzie, shrnovací dveře


Naše doporučení: Firma A+A VAMA rekonstrukce bytu, bytových jader, broušení a renovace parket vám provede kompletní rekonstrukce bytu či rekonstrukce bytového jádra nebo provede kvalitní broušení parket. Budete-li chtít naučit řídit automobil doporučujeme Autoškola Praha. Když za vám při jízdě v autoškole rozbije čelní sklo, opraví vám ho bleskurychle firma Autosklo Praha. Kde získat nové síly při masáži, regenerovat své zdraví či pouze relaxovat v Praze naleznete na Masáže Praha.