PERYM - vybavení interiérů
PERYM - vybavení interiérůvestavěné skříněshrnovací dveřeshrnovací stěnyžaluzie horizontální a vertikálníplovoucí podlahyklasické otočné dveře
Vybavení interiérů - Tel:777 773 630Vybavení interiérů PERYM

 Profil firmy  

 
Firma PERYM spol. s r.o. byla založena v roce 1994. V počátku se zabývala montáží žaluzií shrnovacích lamelových dveří a stěn pro bytové interiéry. Postupně se její činnost rozšířila o dodávku a montáž látkových rolet, předokenních rolet, záclonových tyčí a garnyží. Bytové interiéry od firmy Perym
Od roku 1999 se rovněž zabýváme prodejem a montáží klasických otočných dveří předních výrobců z České republiky a pokládkou plovoucích podlah.
Bytové interiéry od firmy Perym

Mezi hlavní činnosti naší firmy patří dodávka a montáž vestavěných šatních skříní na míru. Firma PERYM s r.o. patří mezi jednoho z prvních dodavatelů vestavěných skříní pro bytové interiéry.

Věříme, že u naší firmy naleznete výrobky a služby pro bytové interiéry, které Vám budou po dlouhou dobu přinášet radost a užitek. Pro další informace nebo objednávku našeho technika nás můžete kontaktovat na uvedených telefonních číslech.


 
    C 1999 - 2013 PERYM s.r.o. - vestavěné skříně na míru, žaluzie, shrnovací dveře


Naše doporučení: Firma A+A VAMA rekonstrukce bytu, bytových jader, broušení a renovace parket vám provede kompletní rekonstrukce bytu či rekonstrukce bytového jádra nebo provede kvalitní broušení parket. Budete-li chtít naučit řídit automobil doporučujeme Autoškola Praha. Když za vám při jízdě v autoškole rozbije čelní sklo, opraví vám ho bleskurychle firma Autosklo Praha. Kde získat nové síly při masáži, regenerovat své zdraví či pouze relaxovat v Praze naleznete na Masáže Praha.