PERYM - vybavení interiérů
PERYM - vybavení interiérůvestavěné skříněshrnovací dveřeshrnovací stěnyžaluzie horizontální a vertikálníplovoucí podlahyklasické otočné dveře
Vybavení interiérů - Tel:777 773 630Vybavení interiérů PERYM

 Služby  

 
Základní filosofií firmy PERYM s.r.o. je individuální přístup k zákazníkovi s cílem poskytovat co nejkomplexnější služby v oblasti interiérů. Samozřejmostí je návrh řešení a volby daného typu výrobku přímo v objektech nebo poradenská služba v naší prodejně.

Zákazník si může zvolit zda instalaci výrobku provede vlastními silami nebo zda využije možnosti provést odborné zaměření a následnou montáž pracovníky firmy PERYM s.r.o.

Na veškeré práce využíváme profesionální vybavení.
Interiéry od firmy Perym

Věříme, že u naší firmy naleznete výrobky a služby pro bytové interiéry, které Vám budou po dlouhou dobu přinášet radost a užitek. Pro další informace nebo objednávku našeho technika nás můžete kontaktovat na uvedených telefonních číslech.


 
    C 1999 - 2013 PERYM s.r.o. - vestavěné skříně na míru, žaluzie, shrnovací dveře


Naše doporučení: Firma A+A VAMA rekonstrukce bytu, bytových jader, broušení a renovace parket vám provede kompletní rekonstrukce bytu či rekonstrukce bytového jádra nebo provede kvalitní broušení parket. Budete-li chtít naučit řídit automobil doporučujeme Autoškola Praha. Když za vám při jízdě v autoškole rozbije čelní sklo, opraví vám ho bleskurychle firma Autosklo Praha. Kde získat nové síly při masáži, regenerovat své zdraví či pouze relaxovat v Praze naleznete na Masáže Praha.