PERYM - vybavení interiérů
PERYM - vybavení interiérůvestavěné skříněshrnovací dveřeshrnovací stěnyžaluzie horizontální a vertikálníplovoucí podlahyklasické otočné dveře
Vybavení interiérů - Tel:777 773 630Vybavení interiérů PERYM

 Rekonstrukce kuchyňských linek  

 
 Připadá Vám investice do nové kuchyňské linky příliš vysoká?
Za výhodných finančních podmínek provedeme rekonstrukci vaší starší kuchyňské linky.
Kuchynská linkaU starších kuchyňských linek často postačí pouhá výměna poškozených dvířek, madel a kování.

Po provedení výměny těchto dílů, bude vypadat vaše kuchyň opět jako nová a finanční úspora bude velmi výrazná.

Při výměně dvířek rovněž doporučujeme výměnu poškozené nebo opotřebované pracovní desky včetně pořízení nového dřezu.

Jak začít?
Domluvte si návštěvu našeho technika, který odborně posoudí možnosti renovace, doporučí vhodné řešení a zpracuje nabídku včetně cenové kalkulace.


Návštěvu technika lze domluvit na
tel. 224 921 950, přímo na prodejně nebo pomocí objednávky on-line.

Výměna dvířek:

Při rekonstrukci kuchyňské linky používáme dva typy dvířek.
Vzorník lamina.
1) Dvířka z lamina olepené hranou ABS. Tento typ dvířek lze vyrobit v celé škále barevných odstínů a imitací dřeva. Kvalitní ABS hrana zajišťuje dlouhou trvanlivost. Mezi výhody tohoto řešení patří nízká cena renovace a možnost vyrobit i atypické rozměry dvířek. Vzorník barevných odstínů lamina je vpravo.

2) Fóliovaná dvířka. Pro renovaci kuchyňských linek používáme kvalitní produkty předního výrobce Grena. Základní katalog tvarů a barev je k nahlédnutí zde.

Pro podrobnější informace a širší výběr vzorků navštivte naší vzorkovou prodejnu.

Kování a madla:

Kování a madla dvířek u kuchyňské linky patří k výraznému užitnému a dekorativnímu prvku. Nabízíme široký výběr, ze kterého si vybere i ten nejnáročnější zákazník.

Výměna pracovní desky:

Při renovaci kuchyňských linek používáme laminované pracovní desky, které dodáváme v široké škále barevných odstínů, imitací dřeva a kamene. Tyto desky se vyznačují výbornou mechanickou odolností a odolávají teplotám až 200 st. Celsia.


 
    C 1999 - 2013 PERYM s.r.o. - vestavěné skříně na míru, žaluzie, shrnovací dveře


Naše doporučení: Firma A+A VAMA rekonstrukce bytu, bytových jader, broušení a renovace parket vám provede kompletní rekonstrukce bytu či rekonstrukce bytového jádra nebo provede kvalitní broušení parket. Budete-li chtít naučit řídit automobil doporučujeme Autoškola Praha. Když za vám při jízdě v autoškole rozbije čelní sklo, opraví vám ho bleskurychle firma Autosklo Praha. Kde získat nové síly při masáži, regenerovat své zdraví či pouze relaxovat v Praze naleznete na Masáže Praha.