PERYM - vybavení interiérů
PERYM - vybavení interiérůvestavěné skříněshrnovací dveřeshrnovací stěnyžaluzie horizontální a vertikálníplovoucí podlahyklasické otočné dveře
Vybavení interiérů - Tel:777 773 630Vybavení interiérů PERYM

 Vestavěné skříně na míru  

 
Představujeme Vám kvalitní systémy posuvných,skládacích a otočných dveří, které umožňují navrhovat skříně na míru, či šatny v jakémkoliv interiéru bez omezení. Nabídka naší firmy obsahuje různá provedení rámů a výplní. Nabízí se Vám bezpočet řešení úložného prostoru ,jeho dokonalého využití, které bude nejlépe vyhovovat Vašim potřebám a požadavkům. Vestavěné skříně od firmy Perym
Vestavěné skříně na míru.

Skříně mohou být neomezeně široké, různě hluboké a až do výšky 275 cm. Komponenty splňují nejvyšší estetické a funkční nároky na bezzávadný provoz bez jakékoliv poruchy či údržby. Z tohoto důvodu na pohybový systém poskytuje naše firma záruku 5 let.

Ceník vestavěných skříní
Rámy dveří jsou k dispozici v barevných odstínech -bílá, černá, hnědá, leštěná mosaz, matně zlatá, buk, třešeň, buk, borovice, dub. Rám dveří slouží zároveň jako rukojeť pro posunování dveří. Síla potřebná k otevírání dveří je díky kvalitnímu pojezdu nepatrná.

Kování na vestavěné skříně.
Bílá     Černá Hnědá Mosaz Zlatá Buk     Borovice Třešeň Dub

Zrcadlové výplně dveří tvoří luxusnější prvek skříně a současně opticky zvětšují a prosvětlují místnost. Speciální zrcadla tloušťky 4 mm se dodávají v 7 barevných odstínech - stříbro, bronz, zlatá, šedá, růžová, zelená a modrá. Zrcadla jsou podlepena bezpečnostní folií. Záruka na zrcadla je 5 let.


Vzorník lamina. Panelové výplně dveří jsou vyráběny z desek základních UNI barvách a imitacích dřeva. Vzorník barev panelových výplní dveří je k dispozici zde. Dle možností lze dveře vyrobit i v jiných odstínech.
Vnitřní vestavba se vyrábí přesně na míru dle Vašich požadavků . Barevné odstíny vestavby jsou totožné s odstíny výplní dveří. Dle možností lze vestavbu vyrobit i v jiných odstínech.

Příklady vnitřní vestavby.

Varianty otevírání dveří.
Posuvné dveře
Posuvné dveře Nejmenší nárok na místo před skříní.
Skládací dveře
Skládací dveře Vhodné do úzkých a malých prostorů.
Otočné dveře
Otočné dveře Přístup do celého prostoru najednou. 
    C 1999 - 2013 PERYM s.r.o. - vestavěné skříně na míru, žaluzie, shrnovací dveře


Naše doporučení: Firma A+A VAMA rekonstrukce bytu, bytových jader, broušení a renovace parket vám provede kompletní rekonstrukce bytu či rekonstrukce bytového jádra nebo provede kvalitní broušení parket. Budete-li chtít naučit řídit automobil doporučujeme Autoškola Praha. Když za vám při jízdě v autoškole rozbije čelní sklo, opraví vám ho bleskurychle firma Autosklo Praha. Kde získat nové síly při masáži, regenerovat své zdraví či pouze relaxovat v Praze naleznete na Masáže Praha.