PERYM - vybavení interiérů
PERYM - vybavení interiérůvestavěné skříněshrnovací dveřeshrnovací stěnyžaluzie horizontální a vertikálníplovoucí podlahyklasické otočné dveře
Vybavení interiérů - Tel:777 773 630Vybavení interiérů PERYM

 Žaluzie  

 
Horizontální žaluzie

Horizontální žaluzie Firma Perym s.r.o. dodává a montuje celokovové žaluzie s lakovanými lamelami za speciálních slitin hliníku.

Veškeré komponenty mohou být bílé nebo sladěny s barvou lamel. Žaluzie Vám umožní regulaci přirozeného osvětlení interiérů, zachycují přímé sluneční světlo a chrání před účinkem oči i vnitřní vybavení interiéru.

Provedení meziskelní, interiérové. Možná je i fixace lamel.

Vertikální žaluzie

Vertikální textilní žaluzie Nabízíme Vám vertikální žaluzie, které umožňují plynulou regulaci přirozeného světla a zároveň vytváří vysoce estetický a dekorativní prvek interiéru. Žaluzie vylepší vzhled kanceláří, jednacích místností ale i bytových prostor. Lze je použít i k rozdělení interiéru.

Žaluzie se vyrábějí na zakázku podle zaměření a požadavku zákazníka.


 
    C 1999 - 2013 PERYM s.r.o. - vestavěné skříně na míru, žaluzie, shrnovací dveře


Naše doporučení: Firma A+A VAMA rekonstrukce bytu, bytových jader, broušení a renovace parket vám provede kompletní rekonstrukce bytu či rekonstrukce bytového jádra nebo provede kvalitní broušení parket. Budete-li chtít naučit řídit automobil doporučujeme Autoškola Praha. Když za vám při jízdě v autoškole rozbije čelní sklo, opraví vám ho bleskurychle firma Autosklo Praha. Kde získat nové síly při masáži, regenerovat své zdraví či pouze relaxovat v Praze naleznete na Masáže Praha.